top of page

faq

zeptejte se na co chcete a my na co chceme odpovíme... :)

 • co to je za beton, ze kterého jsou vyrobeny výrobky?
  jedná se o tzv. UHPC (ultra high performance concrete), tedy vysokopevnostní beton, který umožňuje při zachování relativně nízké hmotnosti docílit velmi subtilních konstrukcí. jako výztuž se nejčastěji používají skleněná, případně kovová vlákna různých délek. máme vlastní, velmi specifickou směs, jejíž složení je "přísně tajné" a je naše klíčové know-how.
 • jak jsou povrchy ochráněny?
  všechny výrobky mají specifický nátěr, který chrání povrch výrobku proti přírodním vlivům, případně styku s potravinami, tekutinami apod. nátěr je občas nutné obnovit a v případě zájmu poskytneme ochrannou sadu.
 • mohu si zboží vyzvednout osobně?
  ano, v místě naší výroby v Praze - Horních Počernicích, případně na předem domluvené adrese.
 • co je vada povrchu?
  beton je velmi specifický materiál a můžou se na povrchu vyskytnout různé drobné změny odstínů barvy, případně malé dírky, nebo tzv. výkvěty (malé, nejčastěji bílé flíčky)... tyto změny nelze z povahy přírodního charakteru materiálu považovat za vadu. drobné vady povrchu betonu značí, že byl výrobek někým ručně vyroben a odlit, nebyl průmyslově vyprodukován. každý kus je zkrátka originál!
 • mohu si vymyslet vlastní design výrobku?
  ano!!! a je pro nás tato část produkce velmi důležitá, rádi přijímáme nové výzvy a pokud máte vlastní požadavek co byste měli rádi z betonu, tak jsme na "značkách"! :)
bottom of page